Translate

понеділок, 15 січня 2018 р.

Нові надходження

На сьогодення постає важливе питання пошуку нових шляхів ведення бізнесу. Яким повинен бути сучасний керівник, як досягти успіху при жорсткій конкуренції? Ми підібрали літературу сучасних зарубіжних авторів-практиків з даних питань, серед яких є і відомі українці, наприклад, міністр іноземних справ Канади Христя Фріланд.



65.291 / 33М
Б 90
Буднік, М. М. Управління змінами: підручник  / М. М. Буднік, Н. М. Курилова ; Харк. торг.-екон. ін-т Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - Київ : Кондор, 2017. - 225 с. : рис., табл. - Бібліогр. в кінці тем.

Розглянуті питання управління змінами на підприємствах в процесі реалізації стратегій та в умовах динамічного зовнішнього середовища для забезпечення ефективного функціонування. Вивчення дисципліни направлено на формування знань, навичок та вмінь самостійно здійснювати адміністрування підприємства, розробляти плани впровадження змін, вміти застосовувати інструментарій менеджменту, орієнтуватися в ринковому і соціальному середовищі.

60.8 / 33.05
В 27
Велч, Джек.    Переможець. Усе, що ви хотіли знати про роботу керівника, але боялися запитати / Джек Велч, Сьюзі Велч ; пер. з англ.Тетяна Заволоко. - Київ : Наш формат, 2017. - 262, [1] с.

Після виходу на пенсію легендарний керівник «Дженерал електрик» Джек Велч вирішив поспілкуватися з менеджерами з усього світу. Під час конференцій у різних країнах – від Мексики до Китаю – десятки тисяч керівників атакували його запитаннями. Як звільнити працівницю, яка всім подобається, але погано виконує роботу? Відповідь на яке одне запитання під час співбесіди може найкраще охарактеризувати кандидата? Як отримати підвищення? Чому варто по-різному винагороджувати людей на однакових посадах? Відповіді  Джека Велча, а також реальні історії про його правильні рішення й помилки лягли в основу книжки «Переможець», яку він написав у співавторстві з дружиною

65.9(4УКР)290 / 33С5(С2)
В 75
Ворона, Тімур Володимирович. Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях / Тімур Ворона ; [пер. з рос. Галини Сологуб]. - Харків : Vivat, 2017. - 223 с.

Нове покоління українців …  Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках – мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу – не батьки-олігархи й не поцуплені на держпосаді гроші, а технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших ІТ-компаній – саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно. Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості й хисту? Дізнайтеся з цієї книжки.
 
65.291 / 33М
Г 70
Горовіц, Бен. Безжальна правда про нещадний бізнес. Розбудова бізнесу в умовах невизначеності  / Бен Горовіц ; пер. з англ. Олена Замойська. - 4-те вид. - Київ : Наш формат, 2017. - 239 с.

Бізнес-гуру, інвестор Кремнієвої долини, американський підприємець Бен Горовіц написав відверту книгу про бізнес, не подібну до сотні видань  штибу «Як створити власну справу і досягти успіху»». Автор не пропонує готових рецептів успіху й аргументовано пояснює, чому таких рецептів не існує. Горовіц розповідає, що в бізнесі, як і в житті, передусім потрібно розмежовувати своє сприйняття і факти , особисте та професійне, і тоді навіть рішення звільнити кращого товариша ні для кого не стане катастрофою.   Навіть якщо під вашим керівництвом працює найталановитіший працівник, який здобув визнання у професійних колах, саме ви вирішуєте , чи потрібен його нестерпний характер і великий талант вашій компанії. Увесь свій досвід керування людьми, боротьбу з їхніми інтригами, пошуки найкращих фахівців Бен Горовіц подає як інструкцію до дії, зрозумілу кожному.  Тому ця книга не для тих, хто шукає легких відповідей, а для тих , хто знає: запитань завжди більше ніж відповідей, а перемагають у бізнесі тільки найвідважніші.

65.9(4УКР)290 / 33С5(С2)
Д 37
 10 успішних українських брендів / [авт. тексту Богдан Ославський]. - Брустурів : Дискурсус, 2017. - 188 с.

 «10 успішних українських брендів» - книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

65.42 / 33М
Е 99
Еяль, Нір. На гачку: як створити продукт, що чіпляє = Hooked : how to build habit-forming ptoducts / Нір Еяль, Раян Гувер ; пер. з англ. Галина Гриценко. - Київ : Наш формат, 2017. - 191, [1] с. : іл. - Бібліогр.: с. 186-192.

Чому деякі товари захоплюють людство так сильно, що воно не уявляє свого життя без них? Чому вони перетворюються на наші звички й змушують нас повертатися до них знову і знову? Що лежить в основі технології, яка «чіпляє» споживача?
Нір Еяль відповідає на ці питання (і багато інших), пояснюючи «Модель потрапляння на гачок», яку застосовують успішні компанії, щоб непомітно мотивувати споживача купувати саме їхній продукт. Крок за кроком він розкриває перед читачем секрети, на яких базується успіх будь-якої (і вашої також) компанії, і це зовсім не агресивна реклама чи дорогі промо-акції. Усе значно простіше…

65.291 / 33М
К 60
Коллінз, Джим. Від хорошого до величного: чому одні компанії прориваються, а інші - ні / Джим Коллінз ; переклала з англ. Оксана Савчин. - Київ : Наш формат, 2017. - 364, [1] с. : рис., табл. - (Світоглядна література). - Бібліогр. у прим.: с. 337-365.

У цій книжці Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п’ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку? Джим Коллінз вивів формулу – дев’ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості , яка приносить шалені прибутки.

88.56 / 15
Л 46
Ленсіоні, Патрік. Перевага. У чому сила корпоративної культури / Патрік Ленсіоні ; пер. з англ. Олена Ломакіна . - Київ : Наш формат, 2017. - 218, [1] с.

Відомий бізнес-тренер Патрік Ленсіоні описує, як корпоративна культура може стати найбільшою перевагою будь-якої компанії. Ця ідея проста, доступна й не потребує великих витрат. Але сама вона забезпечує потрібне середовище для розвитку стратегії, обігу фінансів, ефективної роботи маркетингу й застосування технологій.  У книжці автор наводить практичні поради та приклади з досвіду різногалузевих компаній, із якими він працював. Ленсіоні розповідає, як створити згуртовану команду менеджерів, мотивувати працівників, разом досягти спільної мети й навчитися бути відвертими одне з одним. Для цього, на думку автора, потрібно зробити чотири кроки, про які й розповідається в «Перевазі».

65.291 / 33М
Р 18
Райз, Ерік. Стартап без помилок = The learn startup : [посіб. зі створення успішного бізнесу з нуля] / Ерік Райз ; [пер. з англ. Олександри Яцини]. - Харків : Vivat, 2016. - 366 с. - (Мистецтво бізнесу).

Сьогодення вимагає припинити даремно витрачати свій і чужий час і почати змінювати світ на краще, зокрема й у галузі  бізнес-технологій. Саме завдяки книжці «Стартап без помилок» навчитися створювати власний прибутковий бізнес зможе будь-хто. Безумовно, читачі відчують неабияке натхнення, ознайомившись із концепцією Еріка Райза – успішного підприємця, викладача Гарвардської школи бізнесу, консультанта з розвитку стартапів. Цей посібник допоможе  підприємцям і тим, хто хоче ними стати, досягти успіху.

88.56 / 15
Т 66
Трейсі, Брайан.  Як керують найкращі : [Як одержати максимум від себе та інших. Секрети, перевірені на практиці] / Брайан Трейсі ; [пер. з англ. Романа Клочка]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 207, [1] с

На відміну від багатьох книжок з лідерства, що змальовують широку загальну картину, складні теорії та концепції, бестселер визнаного тренера з особистого розвитку та бізнес-консультанта Брайана Трейсі цілком орієнтований на конкретну людину – керівника будь-якої бізнес-ланки.  Прості, перевірені, цілком практичні кроки навчать, як ефективному лідеру вести кадрову політику, самовдосконалюватися та організовувати власну діяльність. Делегувати повноваження й керувати командою, які вирішальні чинники успіху треба враховувати й чому так важливо в бізнесі дотримуватися принципів військової стратегії.


87.6 / 1
Ф 43
Фергюсон, Ніл. Цивілізація : як Захід став успішним / Ніл Фергюсон ; пер. з англ. В'ячеслав Циба. - Київ : Наш формат, 2017. - 487, [1] с. - (Світоглядна література). - Бібліогр.: с. 419-443.

Ніл Фергюсон, британський історик і журналіст, зауважує: «Ще на початку XV століття сама лише думка про те, що наступні п’ять століть Захід буде домінувати над рештою світу, здалася б дуже дивною. А втім, це сталося». І нині могутність Заходу вражає навіть найбагатшу уяву… То чому ж так трапилося? Чому Європа , яка на 1500 рік поступалася  Сходу за багатьма показниками – економічними, технологічними, демографічними, - зуміла різко рвонути уперед і досягти безперечного світового панування? Які складові успіху Західної цивілізації? Саме ці дражливі питання украй сміливо, часом навіть зухвало, а проте надзвичайно захопливо висвітлює Ніл Фергюсон, один із найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.

60.3 / 301
Ф 88
Фріланд, Христя. Плутократи: епоха нових багатих і занепад старої системи / Христя Фріланд ; пер. з англ. Микола Климчук. - Київ : Наш формат, 2017. - 327, [1] с. - (Світоглядна література). - Бібліогр.: с. 322-328, бібліогр. в підрядк. прим.

 «Я хочу зрозуміти, як міняється світова економіка, придивившись до життя еліти: хто ці люди, звідки їхні гроші, що вони думають і який стосунок мають до решти. Моя книжка – це не «Життя багатіїв і знаменитостей» і не відповідь на славнозвісне питання батька російського соціалізму  Александра Герцена «Хто винен?». Я виходжу з того, що нам потрібен капіталізм. Чогось кращого за капіталізм, як і за демократію, людство не придумало. Мене цікавить взаємозв’язок грошей, політики та ідей» - розповідає Христя Фріланд, українка, яка зробила блискучу журналістську  і політичну кар’єру в Північній Америці: від кореспондентки «Файненшл таймс» до міністерки іноземних справ Канади. Це голос проникливого й тонкого спостерігача елітарного світу, який викликає так багато захоплених поглядів простих людей. Супербагатії – журналістська «спеціальність» Фріланд: вона знає, на що дивитися і як не обманутися ні показною скромністю, ні показним багатством.




Немає коментарів:

Дописати коментар